46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wyjątkowy dzień…wyjątkowe Święto. W skierniewickim biegu upamiętniającym Odzyskanie Niepodległości uczniowie klas III-V Szkoły Podstawowej nr 4 wspaniale zaprezentowali się w tym ważnym wydarzeniu. W kategorii klas III-IV dziewcząt, na dystansie 500m I miejsce zdobyła IGA KRUK z kl.III e, a na niższym stopniu podium znalazła się jej koleżanka ANNA DURZYŃSKA z kl. III a. Wsród chłopców tej samej kategorii wiekowej miejsce III zajął JAKUB FORYSZEWSKI z kl.IV b. Tuż za podium uplasował się BARTŁOMIEJ ZIARKOWSKI z kl. IV a. Ogromne brawa dla wszystkich biegaczy, którzy mimo niesprzyjającej aury tak licznie wzięli w nim udział!!!