46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 10 listopada 2023 na stadionie przy ulicy Tetmajera odbył się XXXI Skierniewicki Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży organizowany  prze OSiR Sk-ce. Mimo chłodnego poranka liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w biegu na różnych dystansach adekwatnych do wieku. Reprezentowali nas:  Kruk Iga, Ulanowska Eliza,  Nazarchuk Mariia, Wysocka Zuzanna, Mroczek Franciszek, Radzik Jan, Sobczak Michał, Jankowski Karol, Rutkowski Marcel, Zbroszczyk Jan, Soja Maja, Magdalena Jóźwik, Rogulska Natalia, Nowak Maja, Graszka Zofia, Graszka Aleksandra, Michalak Amelia, Wacławek Barbara, Herko Valeriia, Szwed Aleksandra, Truszkiewicz Wojciech, Pluciński Kosma, Foryszewski Jakub, Furmaga Mateusz, Gala Piotr, Lev Lighman

Opiekun Agnieszka Mularczyk

Skip to content