W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny  na boisku przy ul. Pomologicznej 10 odbył się Bieg Wagarowicza organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, gdzie uczniowie chcący spędzić ten dzień na sportowo rywalizowali w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najlepszym wynik uzyskał Patryk Wójcik oraz Szymon Janecki wygrywając swoje biegi tym samym zajmując I miejsce. Miejsce na podium zajął również Michał Makowski, który dobiegł zaraz za swoim kolegą Patrykiem zajmując znakomite II miejsce  . Bardzo dobre lokaty zajmowali również inni nasi reprezentanci. Bardzo duża liczba miejsc 4, 5,7 oraz 10 pokazuje, że nasza szkoła liczy się w walce o najwyższe laury w każdej płaszczyźnie sportowej. Naszą szkołę podczas zawodów reprezentowali: ANNA ROSIŃSKA, PAULINA KANIA, MARTA DOBROWOLSKA, JULIA SYPULSKA, MAGDALENA SYPULSKA, DORIAN KRAJEWSKI, MICHAŁ MAKOWSKI, OLIWIER BRONIAREK, ALICJA PRZYŻYCKA, ROKSANA WYSOCKA, NIKOLA BIELICKA, SZYMON JANECKI, BARTOSZ GROSZKOWSKI, MICHAŁ RADZIMIERSKI, DOMINIK SMULCZYK, JULIA SAŁUDA, PATRYCJA RZEŹNICKA, BARBARA GOLIS, BARTŁOMIEJCZYK PAWEŁ, PATRYK WÓJCIK, JAKUB FASTYN, FILIP BIRUTA, KRZYSZTOF KUŹMITOWICZ, LAURA KUŚMIERCZYK, JULIA KUŚMIERCZYK, FILIP SZCZURKIEWICZ, STANISŁAW SZTUROMSKI, DOMINIK WYSZOGRODZKI, JULIA DULNIEWICZ, IGOR MAZUREK, OLIWIA FOKS, JULIA SOBIERAJ.