Spotkanie wigilijne w klasie I d
Bliskość Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, że szkoła to nie tylko zajęcia, lekcje, obowiązki – to także rodzinna atmosfera, zapach choinki, przyjaźni ludzie…
Pewnego grudniowego wieczoru (15 grudnia) uczniowie klasy I d w towarzystwie swoich najbliższych zawitali do szkoły.
Na ten szczególny wieczór dzieci przygotowaly niespodziankę – przedstawienie pt. „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”,, które umiliło czas i chwilę oczekiwania na Boże Narodzenie. W swoim przedstawieniu Mikołaje, Śnieżynki, Czarodzieje, Elfy i Renifery przekazały ważną życiowa prawdę, że:
„Każde dziecko(CZŁOWIEK) może żyć tak jak Mikołaj,
jeśli ludzi kocha, ile zdoła,
gdy tym, co posiada podzielić się umie,
gdy chętnie pożycza i innych rozumie…..”

Potem był opłatek, życzenia, kolędy, prezenty…..Rodzice pięknie nakryli stół.
Dziękujemy Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Rodzeństwu, Wszystkim, którzy zechcieli z nami być w tak radosnej chwili!
Niechaj magia tego wieczoru zostanie z nami….a Święta wigilijnego przyniosą nam spokój i radość