W dniu 03.06.2022 odbył się Finał Miejski 25 edycji Czwartków Lekkoatletycznych w Skierniewicach. Liczna grupa uczniów SP 4 im Marii Skłodowskiej- Curie w Skierniewicach pięciokrotnie rywalizowała w zawodach organizowanych na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Tetmajera.
W klasyfikacji ogólnej zejeliśmy III miejsce wśród wszystkich szkół biorących udział w zmaganiach lekkoatletycznych.
W klasyfikacji Ogólnej na etapie miejskim nasi uczniowie zajęli następujące miejsca
Dominik Seweryniak II miejsce w biegu na 1000 metrów
Maksymilian Hoppe III miejsce w biegu na 60 metrów
Adam Lorenc- I miejsce w biegu na 300 metrów
Franciszek Grotkowski -I miejsce w biebu na 60 metrów
I miejsce w skoku w dal
Sałuda Kamila – III miejsce w biegu na 60 metrów
Zofia Sadowska – II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Franciszek Mroczek- III miejsce w biegu na 300 metrów
Ponadto na podium znaleźli się również: Sadowki Michał, Sas Aleksander, Jakub Brudka, Błażej Dwórznik, Piotr Sałajczyk, Antonii Rudniak
W dniach 18-19 czerwca w Łodzi na stadionie AZS odbył się XXVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowali w swoich konkurencjach:

Grotkowski Franciszek
Lorenc Adama
Seweryniak Dominik
Sałuda Kamila
Maksymilian Hoppe

Najlepiej zaprezentował się FRANCISZEK GROTKOWSKI zajmując II miejsce w Polsce w biegu na 60 metrów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Opiekunami byli: Agnieszka Mularczyk, Elżbieta Azarkiewicz