03 czerwca odbył się Finał Miejski XXVII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych.
Z naszej szkoły w imprezie startowało blisko 50 zawodników.
Zespołowo zajęliśmy III miejsce.
Indywidualnie największe sukcesy odnieśli:
Mariia Nazarchuk I miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Szymon Ziombski I miejsce w biegu na 60 m.
Franciszek Mroczek I miejsce w biegu na 300 m oraz III miejsce w skoku w dal.
Iga Kruk II miejsce w biegu na 60 m.
Zofia Kapusta III miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Aleksandra Wiśniewska III miejsce w biegu na 60 m.
Nadia Soroka III miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Antoni Nidziółka III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Wymienieni uczestnicy zapewnili sobie start w Finale Krajowym, który odbędzie się we wrześniu w Łodzi.
Gratulujemy !!!
Oprócz pięknego pucharu wywalczyliśmy również voucher podarunkowy o wartości 600 zł na zakup strzępu sportowego.