46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Czytelniczo – Informatyczny „Czytanie jest fajne”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną.

Celem konkursu było promowanie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz połączenie literatury z nowoczesnymi technologiami. Uczniowie przygotowali niezwykle ciekawe i kreatywne prace w formie prezentacji multimedialnych, komiksów czy animacji.

Komisja konkursowa oceniała zgodność prac z tematyką konkursu, pomysłowość, samodzielność i estetykę wykonania oraz wykorzystanie narzędzi informatycznych, przyznając:
I. miejsce ex aequo:
Szymonowi Kobusowi (4 e), Wojciechowi Olejnikowi (4 e) i Dawidowi Zagozdonowi (4 e),
Kai Dzikowskiej (5 a) i Marcie Gmurskiej (5 a),
Gabrielowi Kaczorowi (6 c),
II. miejsce:
Kacprowi Pragnącemu (4 c).
Przyznano również wyróżnienie dla Piotra Woźniaka (5 c).
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i kreatywności,
a laureatom życzymy dalszych sukcesów!

Biblioteka szkolna

“Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa”

„Mikolajek”

„Felix, Net i Nika”

„Harry Potter i Kamień Filozoficzny”