W poniedziałek 8 października 2018 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego w budynku przy ul. Jasnej.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas, Rada Samorządu oraz Opiekun Samorządu Uczniowskiego.
Celem spotkania było omówienie bieżących działań Samorządu, zgłaszanie nowych propozycji oraz modyfikowanie stałych działań podejmowanych przez uczniów.
Uczniowie chętnie dzielili się własnymi pomysłami, proponowali rozwiązania, które mogłyby poprawić uczniowską dolę oraz urozmaicić czas spędzany w szkole.
Wszystkie propozycje i postulaty zostały spisane. Było ich wiele. Mamy nadzieję, że nie zabraknie chęci i motywacji ich realizacji.
W czasie zebraniu nie zabrakło również czasu na dyskusję na temat szkolnych problemów.