46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

       1 października 2020r. uczniowie klasy 7g wybrali się na pizzę. Wyjście zostało zorganizowane z okazji Dnia Chłopaka. Dokładnym miejscem, w którym spędzaliśmy czas była pizzeria Atmosfera. Jak było widać jedzenie wszystkim bardzo smakowało. Po około 1.5 godziny siedzenia w restauracji, wszyscy zechcieli wrócić już do szkoły. Ucieszeni uczniowie widząc, że na boisku nie ma nikogo wzięli piłkę i tam pobiegli. Osiemnastoosobowa grupka uczniów zechciała zagrać w piłkę nożną oraz koszykówkę. Do 14:30 wszyscy świetnie się bawili, ale niestety o tej godzinie był już koniec zajęć i wszyscy musieli wracać do domu. Można myśleć, że ten dzień wszystkim zostanie na długo w pamięci i wiele osób będzie go świetnie wspominać.

Skip to content