46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 6 czerwca 2024r. w Rawie Mazowieckiej zostały zorganizowane półfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Do rywalizacji przystąpiły wszystkie pięć drużyn z które zwyciężyły w swoich powiatach czyli: Rawa Mazowiecka, Łowicz, Kutno, Godzianów oraz nasza reprezentacja. Po rozlosowaniu drużyn w pierwszym meczu przyszło nam rywalizować z gospodarzami, czyli szkołą z Rawy Mazowieckiej. Pomimo iż rywal postawił nam bardzo trudne warunki gry, dzięki ogromnej woli walki i zaangażowaniu udało nam się wygrać ten mecz, który otworzył nam drzwi do gry w finale turnieju. W finałowym meczu zmierzyliśmy się ze szkołą z Łowicza. Pomimo bardzo wyrównanej gry, zdarzały nam się momenty dominowania nad przeciwnikiem. Niestety po upływie regulaminowego czasu gry był remis 1:1 a więc o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne, w których to rywale okazali się lepsi. Niestety po raz kolejny, podobnie jak nasza starsza reprezentacja piłkarska, musieliśmy się zadowolić drugim miejscem w półfinale wojewódzkim i nie udało nam się wywalczyć awansu do dalszego etapu gier.
A oto skład naszej reprezentacji w tym dniu: Hubert Soroka, Gajda Jan, Adam Lorenc, Krystian Matuszewski, Jakub Foryszewski, Jakub Mroczek, Mikołaj Mielcarz, Bartosz Koprowski, Borys Zachar, Piotr Gala.

Brawo chłopcy!!!

Skip to content