46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W czwartek 27.10.2016r na Hali Sportowej OSiR odbył się Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego, w którym stanęły najmocniejsze reprezentacje Szkół Podstawowych z powiatu skierniewickiego, wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Drużyna męska w składzie : Maciej Zając, Grzegorz Wojciechowski rezerwowy: Marcel Kania nie dała szans w rywalizacji żadnej ze szkół  wygrywając  cały turniej. Poza chłopcami naszą szkołę reprezentowały również dziewczęta : Patrycja Bielińska, Maja Stopińska, które spisały się równie dobrze zajmując zasłużone 2 miejsce.  Obie drużyny dzięki doskonałym występom  awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content