Środa, 30 listopada upłynęła w klasach młodszych pod znakiem czarów i zabaw andrzejkowych. Uczniowie mogli poznać swoją przyszłość dzięki zorganizowanym przez Samorząd Szkolny wróżbom m.in. lanie wosku przez dziurkę od klucza, przekuwanie serc z imionami przyszłego wybranka, wróżenie z ręki, ciągniecie losów… Największą atrakcją była dyskoteka, gdzie najmłodsi mogli dać upust swoim talentom tanecznym. Nie zabrakło hitów muzycznych i dobrze znanych dzieciom utworów przy, których czas upłynął bardzo szybko i przyjemnie.
Na zakończenie wszystkie klasy rozeszły się do sal, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek. To była naprawdę udana zabawa!!!