46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 29 września 2017 roku uczniowie kl. IV c uczestniczyli w integracyjnej klasowej dyskotece zorganizowanej przez rodziców z okazji Dnia Chłopca. Wszyscy uczestnicy imprezy dobrze się bawili. Mogli skosztować przepysznych słodkości upieczonych przez mamy. Chłopcy otrzymali drobne upominki i wzięli udział w wesołych zabawach zaproponowanych przez ich koleżanki z klasy, np. rozpoznawali marki samochodów, rysowali z zasłoniętymi oczami wylosowany przedmiot. Mamy również sprawiły niespodziankę i przygotowały dla chłopców konkursy, w trakcie których doskonale bawiły się z nimi dziewczęta. Najwięcej śmiechu wywołały próby owijania kolegów papierem i uczynienia z nich mumii oraz konkurs taneczny, podczas którego jeden z tancerzy nie mógł dotykać podłogi.

Skip to content