19 grudnia w Kinoteatr Polonez odbył się magiczny koncert świąteczny „Dzieci Dzieciom. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem.”

Klasa 3g brała udział w tym przedświątecznym wydarzeniu – z inicjatywy Fundacji Art Station.

Wraz z najmłodszymi tancerzami Art Station uczniowie naszej szkoły „otworzyli” koncert piosenką i tańcem „Zima, zima…..

Chwilę potem pojawił się Św. Mikołaj, który ku uciesze wszystkich towarzyszył małym artystom przez cały koncert!!!

Uczniowie klasy trzeciej godnie reprezentowali naszą szkołę. I tak:

Zosia Kaliszek zaśpiewała przepiękną pastorałkę „Mario, czy Ty wiesz…., którą wprowadziła publiczność w nastrój iście świąteczny. Tancerze z klasy 3g wystąpili w tańcu już popularnie nazywanym „Toca toca”

Wreszcie aktorzy Teatru „5+2” z naszej szkoły przedstawili wspaniałą Pantomimę „Inni nie gorsi”. Wszystkie występy w zbudziły zachwyt i wywołały gromkie brawa!!!

Punktem finalnym koncertu była piosenka pt. „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”- scena wypełniła się po brzegi tancerzami oraz zaproszonymi gośćmi.

Tego dnia każdy mógł zostać Św. Mikołajem – każdy, kto tego dnia podarował maskotkę i czekoladę innym – w nagrodę za dobre serce czekała go niespodzianka!!! Kolejka do Mikołaj była dłuuuuuga… Fajny z Niego gość!!!

To był magiczny dzień!!!