Za nami piąty finał świetlicowego konkursu wiedzy o lekturze „Dzieci z Bullerbyn”. Poziom konkursu nie spada. Co roku uczniowie zaskakują nas znakomitą znajomością książki i znają odpowiedzi na najbardziej szczegółowe pytania.
Oto nazwiska zwycięzców:
1 miejsce Nina Zbigniewem klasa 3e
2 miejsce Jan Wójcik klasa 3c oraz Helena Bartosik klasa 3d
3 miejsce Kornelia Sumińska klasa 3a
Równolegle odbywał się konkurs plastyczny, polegający na zobrazowaniu jednej z przygód Dzieci z Bullerbyn. Wpłynęły tylko 3 prace i wszystkie są tak piękne, że postanowiłyśmy przyznać trzy pierwsze miejsca.
Brawa dla Niny Zudniewek, Elizy Bursztynowicz i braci Kranik- Janka i Wojtka