46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

        Dzień Chłopaka 8c obchodziła bardzo wesoło. Dziewczęta przyszykowały kolegom wiele prezentów i niespodzianek. Nie poprzestały jedynie na kupionych upominkach, ale własnoręcznie zrobiły kartki z życzeniami, w które włożyły sporo pracy zdobiąc pięknymi rysunkami. Na godzinie wychowawczej zorganizowały kolejną niespodziankę -konkursy. Chłopiec, który najlepiej poradził sobie w przygotowanych konkurencjach otrzymał słodką niespodziankę. Każdy podchodził do zabawy z dystansem, a śmiechów i żartów nie było końca. Chłopcy musieli wykazać się siłą fizyczną (wykonywali pompki na czas) , sprawnym umysłem (zadanie matematyczne)jak i zdolnościami artystycznymi (portret koleżanki z klasy). Z uśmiechem zjadali kwaśna cytrynę i wykazywali się wiedzą w quizie na temat koleżanek z klasy.Nie obyło się bez dogrywki, do której stanęło trzech chłopców z taką sama ilością punktów. Ostatecznie rywalizację wygrał Olek Sulikowski. Na koniec zwycięzca podzielił się z całą klasą swoją nagrodą.
– Weronika Miszke

Skip to content