46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 30 września 2018 r. rodzice uczniów V c zorganizowali z okazji Dnia Chłopca wycieczkę rowerową do ,,Grabskiego Sioła”. Miała ona na celu integrację zespołu klasowego  oraz  rodziców. Jedną z atrakcji podczas pobytu w ośrodku było ognisko, przy którym pieczono kiełbaski.  Szczególna niespodzianka czekała na chłopców, dla których dziewczęta przygotowały  wiele konkursów. Uczestnicząc w nich  koledzy mogli  wykazać się swoją sprawnością fizyczną, pomysłowością i różnymi umiejętnościami np. akrobatycznymi czy  rysowania z zasłoniętymi oczami. Później rodzice   rywalizowali ze swoimi pociechami w trakcie gier zespołowych. Szczególne emocje wzbudził mecz piłki nożnej. Wszyscy uczestnicy wycieczki bardzo przyjemnie spędzili czas w ,,Grabskim Siole”.

Skip to content