46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

15 października 2019 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas szóstych pod kierunkiem pani Anny Kamińskiej i pani Doroty Ryfki przygotowali uroczystą akademię. Hasłem przewodnim programu artystycznego były słowa Cypriana Kamila Norwida: ”Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”.
W montażu słowno – muzycznym nie zabrakło informacji o powołaniu do życia Komisji Edukacji Narodowej, wierszy skierowanych do nauczycieli, przemyśleń na temat roli pedagogów w kształtowaniu serc i umysłów dzieci oraz młodzieży, a przede życzeń adresowanych do wszystkich pracowników szkoły. Mogliśmy też podziwiać nietypowy pokaz mody nauczycielskiej. W czasie występu wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu artystów
z chóru szkolnego pod kierunkiem pani Ireny Góraj.

Na zakończenie akademii, zgodnie z tradycją w dniu święta wszystkich pracowników oświaty, pani dyrektor Barbara Karwat wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji.

Skip to content