46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
Na ten wyjątkowy dzień uczniowie przygotowali szereg niespodzianek dla swoich koleżanek. Już na początku elegancko ubrani młodzi mężczyźni z klasy 3g, obdarowali dziewczęta pięknymi kwiatami, dołączając piękne życzenia i gromkie 100 lat! Oczywiście nie obyło się bez wspaniałego, pysznego poczęstunku!

Tuż po świętowaniu w klasie, uczniowie udali się do kina na , jak się okazało, cudowny film pt. ”Był sobie pies”. Wiele pozytywnych emocji wywołały przygody głównego bohatera! Piękna historia……

Jednak to nie koniec niespodzianek na ten dzień. Po wyjściu z kina, dziewczęta w asyście swoich kolegów udały się na spacer po rodzimym mieście „tropami Jabcusia”. Osiem punktów „podróży zaliczone”…kolejne czekają na wiosnę….

To był PIĘKNY DZIEŃ!!!

Skip to content