46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 31.05 z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu zorganizowany przez nauczycieli WF dla klas II-III szkoły podstawowej. Mimo,że impreza odbyła się na salach gimnastycznych w budynku na Szarych Szeregów zabawa była przednia, obfitowała w wiele atrakcji i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony samych dzieciaków. Główni aktorzy tego dnia mogli zmierzyć się w konkurencjach indywidualnych,a także rywalizowali w wyścigach całymi zespołami klasowymi. Najlepsza klasa II i III otrzymała pamiątkowe puchary, natomiast zwycięzcy w konkurencjach indywidualnych nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami. Dla wszystkich dzieci czekała słodka niespodzianka. Najlepszą klasą III okazała się klasa p. Agnieszki Owczarek -III B, wśród klas drugich zwyciężyła klasa p. Anety Fatel- II B.
Wyniki konkurencji indywidualnych przedstawiały się następująco:
Rzutki:
I miejsce Zofia Kuśmierczyk kl. II e
II miejsce Krzesak Igor kl. III b
III miejsce Kania Paulia kl. III a
Wyścig w workach:
I miejsce Woźniak Lena kl. III a
II miejsce Kafarski Krystian kl. II c
III miejsce Murgrabia Jan kl. II d
Hulajnoga:
I miejsce Dzik Oskar kl. II b
II miejsce Krajewski Damian kl. III a
III miejsce Dubel Jakub kl. III a
Odbicia rakietką do ping-ponga:
I miejsce Korycki Filip kl. II c
II miejsce Makowski Michał kl. III b
III miejsce Zasada Igor kl. III b
Rzut beretem:
I miejsce Sadowski Michał kl. II b
II miejsce Golenia Alan kl. II b
III miejsce Seliga Marek kl. II c

Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok!

Skip to content