46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Budynek „A”

Budynek „B”

Tradycyjnie 1 czerwca to dzień zarówno rywalizacji sportowej jak i zabawy w świetnej atmosferze. Tak samo było i tym razem. Mnogość konkurencji indywidualnych oraz chęć rywalizacji między klasowej wciągnęła wszystkich uczniów do aktywnego uczestnictwa w Dniu Sportu Szkolnego. Ostatecznie rywalizację w kategorii klas 6-7 zwyciężyła klasa 7b tuż za nią uplasowała się reprezentacja złożona z klas 6a oraz 6b a trzecia lokatę zajęła klasa 7a. Wśród naszych przyszłych absolwentów miejsce pierwsze padło łupem klasy 8c miejsce drugie zaś przypadło klasie 8h, a miejsce trzecie wywalczyli uczniowie klasy 8f.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym uczniom mamy nadzieję, że za rok również was pozytywnie zaskoczymy. Zespół nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach

Skip to content