46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 01 czerwca 2017r nauczyciele klas młodszych zorganizowali Szkolny Dzień Sportu. Impreza przede wszystkim miała zapewnić dobrą zabawę i miłą atmosferę dla wszystkich uczestników. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych,  gdzie musieli wykazać się takimi cechami jak skoczność,szybkość, zwinność i  precyzja. Podczas imprezy każde dziecko mogło znaleźć to co najbardziej lubi dla siebie mierząc się w konkurencjach indywidualnych jak i drużynowych ze swoimi rówieśnikami. Na najlepszych w każdej konkurencji czekały medale  . Główną atrakcją naszego dnia sportu była przede wszystkim zaciekła rywalizacja w konkurencjach drużynowych, gdzie na zwycięską klasę czekał ogromny puchar, który co roku będzie przekazywany kolejnym zwycięskim zespołom w następnych latach. Po zaciętej walce wśród klas II zwyciężyła klasa 2b, a wśród starszych dzieci klasa  3b . Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne sportowe zmagania w wykonaniu naszych uczniów.

Skip to content