46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W piątek 16 grudnia nauczycielki naszej szkoły, Katarzyna Nowosad i Beata Wyszogrodzka, uczestniczyły w Warszawie w konferencji z warsztatami doskonalenia zawodowego „Edukacja informatyczna w szkołach europejskich” zorganizowanej przez Krajowe Biuro eTwinning oraz Polskie Biuro Eurydice.
Spotkanie rozpoczęło się wykładami z zakresu stanu edukacji informatycznej w Europie oraz bezpieczeństwa w sieci. Prelegentami byli pracownicy NASK oraz profesor Maciej M. Sysło z Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki.
Następnie uczestnicy konferencji wzięli udział w warsztatach, podczas których uczyli się projektować przedmioty do wydruku 3D w programie Tinkercad, łączyli wydruk 3D z plastyką i techniką, oraz zapoznali się z aplikacjami użytkowymi do wykorzystania podczas zajęć szkolnych.

Skip to content