W dniu 19 maja 2026 roku (wtorek) o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej odbyło się dla uczniów klas 6 spotkanie z żołnierzami stacjonującymi w Nowym Glinniku w Powietrznej Jednostce Ewakuacji Medycznej w ramach programu edukacyjno-obronnego Edukacja z Wojskiem, który był przygotowany i realizowany we współdziałaniu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.