46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

29 września 2023r. klasy drugie uczestniczyły w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego (ESSD – European School Sport Day). Ideą ESSD jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród uczniów. To wielkie święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet z Ameryki Południowej, Afryki i Azji!
W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział aż 41 krajów z całego świata, a już 29 września nasza placówka stała się częścią tej międzynarodowej inicjatywy!
Uczniowie cały dzień uczestniczyli w zajęciach promujących aktywność fizyczną. Były zabawy z piłkami, wyścigi rzędów, zabawy z kostką gimnastyczną, zajęcia na pływalni i w parku. Wspólny aerobic przy muzyce i klasowy turniej przeciągania liny. Wszyscy świetnie sie bawiliśmy!
Aktywność fizyczna jest fajna! Po prostu…

Skip to content