W dniu 28 lutego 2024 roku uczniowie klasy 7d wzięli udział w Festiwalu Patriotycznym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowanym w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Siódmoklasiści uczestniczyli w spotkaniu ze Stanisławem Płużańskim, autorem książki „Mróz, głód i wszy. Życie codzienne Wyklętych”. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści o trudach życia partyzantów oraz o okolicznościach powstawania książki napisanej przez wnuka Tadeusza Płużańskiego- jednego z najbliższych współpracowników Witolda Pileckiego. Następnie odbył się wernisaż wystawy poświęconej tej wybitnej postaci.