W dniu 6.09 w Łodzi został rozegrany Finał Czwartków Lekkoatletycznych w których to 7 naszych uczniów reprezentowało Skierniewice na arenie ogólnopolskiej. Najwyższe lokaty uzyskali : Franciszek Mroczek w biegu na 300m zajął 15 miejsce w kraju. Na dystansie 60m chłopców Szymon Ziombski 19 miejsce oraz Iga Kruk w biegu na 60m dziewcząt zajmując miejsce 28 w kraju. Skład reprezentacji naszej szkoły uzupełniali: Nadia Soroka, Zofia Kapusta oraz Antoni Niedziółka w konkurencji rzut piłeczką palantową. Na dystansie sprinterskim natomiast uczennica Aleksandra Wiśniewska jako najmłodsza uczestniczą zawodów złamała granicę 10,30 setnych sekundy .
Wielkie brawa