W środę 07.02.2019r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Taneczny „Mini Playback Show. Uczniowie przygotowali występy wokalne i taneczne. Nie zabrakło sław –  Cleo czy Elvisa Presleya – oczywiście w przebraniu. W show brali również udział uczniowie z Dwójki, Czwórki i Piątki. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, by dopracować swoje występy, nie zabrakło pięknych strojów i makijaży. Jury wręczyło nagrody zwycięzcom. Poniżej krótka fotorelacja z konkursu. „Czwórkę” reprezentowała m.in. uczennica klasy 1a, Aleksandra Radek. Ola i tym razem pokazała ogromną wolę walki i ostatecznie zajęła 2 miejsce. Gratulujemy!!!