46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 04.06.2018r. Na boisku przy ulicy Szarych Szeregów został rozegrany finał turnieju w piłce nożnej szkół podstawowych na etapie wojewódzkim. Do finału zakwalifikowały się drużyny z Łodzi, Opoczna, Bełchatowa oraz Pabianic. Turniej był rozgrywany systemem mieszanym a więc o grę w finale przyszło nam rywalizować ze szkołą z Pabianic. Niestety w tym meczu nasi przeciwnicy okazali się lepsi i to oni wywalczyli prawo do gry w finale. Nam pozostał mecz pocieszenia o trzecie miejsce, który wygraliśmy i teraz możemy się cieszyć z zajęcia 3 miejsca w województwie w piłce nożnej chłopców. Jest to ogromny sukces naszych uczniów, zwłaszcza że w trzech turniejach: powiatowym, rejonowym oraz wojewódzkim straciliśmy tylko jedną bramkę. Na ogromne brawa zasługuje cały zespół a zwłaszcza jego kapitan, Filip Zając.

Oto skład naszej drużyny: Filip Zając, Oskar Walczak, Gędek Mikołaj, Aleksander Sulikowski, Żaczkiewicz Bartosz, Wosiak Igor, Adamik Jakub, Seweryniak Krzysztof, Maciej Urbański, Grzegorz Wojciechowski, Gaca Miłosz, Kwiatkowski Jakub.

Skip to content