46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 22.05.2018r. Na boisku przy ulicy Szarych Szeregów został rozegrany finał turnieju w piłce nożnej szkół podstawowych na etapie rejonowym. Do finału zakwalifikowały się drużyny z Łowicza, Kutna, Rawy Mazowieckiej oraz Głuchowa. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym” a więc nasi zawodnicy mieli do pokonania wszystkie drużyny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, poświęceniu na boisku oraz doskonałym umiejętnościom technicznym, reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie mecze nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Dzięki wygraniu w tamtym roku turnieju wojewódzkiego, w tym roku to nasza szkoła zostanie gospodarzem kolejnego etapu rozgrywek, czyli finału wojewódzkiego który odbędzie się 4 czerwca na boisku przy ulicy Szarych Szeregów od godziny 10.00. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!!!!

Oto zwycięski skład naszej drużyny: Filip Zając, Oskar Walczak, Gędek Mikołaj, Aleksander Sulikowski, Żaczkiewicz Bartosz, Wosiak Igor, Słodki Jan, Koter Dominik, Adamik Jakub, Seweryniak Krzysztof, Maciej Urbański, Grzegorz Wojciechowski, Gaca Miłosz, Kwiatkowski Jakub.

Skip to content