46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

DZIEKUJEMY!!!

W dniu dzisiejszym (11.06.2019) odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej klas starszych szkół podstawowych.
Nasi uczniowie w składzie: Grzegorz Bartosik, Michał Borniński, Jakub Czerwiński, Mikołaj Pruszkowski, Bartłomiej Seferyński, Maciej Zając, Mikołaj Gędek, Filip Zając, Dominik Paradziński, Krysiak Marcel zajęci 5 miejsce.
Turniej finałowy został rozegrany w Rząśni, oddalonej o 2 godziny drogi od naszego miasta, sama podróż w tych warunkach pogodowych już była sporym wyzwaniem. Nasi uczniowie tego dnia zagrali na miarę swoich możliwości, rywalizując z drużynami silniejszymi fizycznie.

Jest to doskonała okazja do pożegnania się z naszymi wspaniałymi piłkarzami, którzy od początku nauki w naszej szkole reprezentowali barwy „czwórki” z ogromnymi sukcesami. Należy w tym miejscu przypomnieć ogromny sukces jaki miał miejsce 2 lata temu, kiedy to nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce w Polsce w piłce nożnej, co nadal jest największym sukcesem sportowym naszej szkoły. Raz jeszcze dziękujemy: GRZEGORZ BARTOSIK, MICHAŁ BORNIŃSKI, JAN WINCIAREK, JAKUB CZERWIŃSKI, BARTŁOMIEJ SEFERYŃSKI, MACIEJ ZAJĄC.

Skip to content