46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wraz z kończącym się pierwszym semestrem nauki uczniowie naszej szkoły wybrali spośród swoich kolegów i koleżanek osoby najbardziej kulturalne i życzliwe. W tym zacnym gronie osób, na których pomoc zawsze wszyscy mogą liczyć znalazło się ponad 130 przedstawicieli klas 1-7  naszej szkoły. Na holu głównym w budynku A możemy obejrzeć portrety najbardziej kulturalnych i życzliwych uczniów uczących się  przy ulicy Jasnej, natomiast w budynku B znajdziemy wystawę portretów uczniów z klas znajdujących się przy ulicy Szarych Szeregów. Mamy nadzieję, iż w kolejnej odsłonie Galerii znajdzie się jeszcze większa grupa uczniów wyróżniających się swą życzliwą postawą. Gorąco zachęcamy do niesienia pomocy potrzebującym i okazywania szacunku zarówno rówieśnikom, jaki i innym napotkanym osobom pamiętając, iż „Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować jest życzliwość dla drugiego człowieka”.

Skip to content