46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dzień 07.06.2018 uczniowie klas gimnazjalnych 3b oraz 2e, wraz z wychowawcami  Sylwią Zakrzewską i Anetą Smyłą  spędzili na łonie natury. Wyśmienita pogoda pozwoliła złapać oddech i naładować baterie tuż przed końcem pracowitego roku szkolnego. Ośrodek Babie Lato zapewnił uczniom mnóstwo atrakcji. Szybko okazało się, że pływanie łódką nie jest trudne i każdy mógł choć na chwilę zostać kapitanem J Z rozpaleniem ogniska i pieczeniem kiełbasek uczniowie poradzili sobie również perfekcyjnie. Opieka nad zwierzętami – karmienie królików oraz czyszczeniu kucyków sprawiły gimnazjalistom  frajdę. Nie zapomnieliśmy również o sporcie – były rozgrywki w  piłkę siatkową i nożną. Na chcących odpocząć czekały leżaki i hamaki… Wycieczka minęła bardzo szybko w świetnej atmosferze.

Sylwia Zakrzewska

Skip to content