46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

10 marca 2022 r. na Hali Sportowej nr I przy ul. Pomologicznej odbyły się zawody sportowe – „Gry i Zabawy” zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W zawodach wzięli udział uczniowie z klas I – IV.

Każda grupa wiekowa rywalizowała w czterech konkurencjach.

W łącznej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce.

W zawodach udział wzięli następujący uczniowie:

Drużyna klas pierwszych- Pola Rosłonek 1a, Zuzanna Serafin 1b, Liliana Kalisiak 1c, Nadia Soroka 1d, Julia Kluczek 1a, Kamil Tkaczyk 1b, Adam Pąsiek 1b, Michał Truszkowski 1c, Jan Florczak 1d, Jan Wieprzkowicz 1d.

Drużyna klas drugich: Anna Durzyńska 2a, Zofia Kanderska 2c, Wiktoria Rosińska 2d, Gabriela Koncewicz 2e, Amelia Rosińska 2c, Pola Lipska 2e, Jan Czerwiński 2a, Gabriel Kaczor 2c, Antoni Niedziółka 2d, Franciszek Mroczek 2e, Jan Sadowski 2e.

Drużyna klas trzecich: Maja Nowak 3a, Maja Ścięgosz 3b, Marianna Klatka 3c, Julia Fiłat 3d, Julia Wiraszko 3e, Filip Czerwiński 3a, Jakub Foryszewski 3b, Mateusz Bizoń 3c, Kajetan Murgrabia 3e, Szymon Ziombski 3b.

Drużyna Klas Czwartych: Maja Rutkowska 4b, Lena Laskowska 4b, Layla Abeid 4e, Zofia Sadowska 4c, Patrycja Domagalska 4b, Jan Gajda 4b, Hubert Soroka 4e, Krystian Matuszewski 4e, Wiktor Soboń 4c, Adam Lorenc 4b.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Do zawodów uczniów przygotowały panie Agnieszka Mularczyk i Agnieszka Owczarek.

 

 

Skip to content