46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Druhowie Harcerskiego Klubu Ratowniczego prowadzą w naszej szkole cykl warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej wśród uczniów młodszych klas. W poniedziałek 5 czerwca spotkali się z klasami : 2A, 3A, 3B, 4D. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie zasady wzywania pomocy, poznały pozycje boczną bezpieczną oraz postępowanie w sytuacji zagrożenia życia. Kolejne szkolenia zaplanowane są w przyszłym tygodniu. Koordynatorem akcji jest Pani Karolina Mirzoyan: Bardzo cenimy sobie współpracę ze środowiskiem lokalnym, cieszymy się, że możemy skorzystać z pomocy harcerzy Hufca Skierniewice, szczególnie teraz w okresie przedwakacyjnym, chcemy jak najlepiej przygotować naszą młodzież na sytuacje niespodziewane.

Skip to content