10 i 12 maja 2023 r. uczniowie klas 6c i 6d wystawili w kinoteatrze ,,Polonez” współczesną wersję znanej baśni ,,Kopciuszek”. Dochód z przedstawienia został przekazany na rehabilitację Natalii Karkucińskiej, absolwentki naszej szkoły, która w czerwcu 2022 roku uległa poważnemu wypadkowi. Młodzi aktorzy, mimo ogromnej tremy, wspaniale wywiązali się ze swojego zadania, wzbudzając zachwyt publiczności, która zgotowała im owacje na stojąco.
W przedstawieniu udział wzięli:
Opracowaniem scenariusza oraz reżyserią widowiska zajęły się: Renata Gruchała, Marta Jaśniewska i Iwona Jankiewicz.
Szczególne podziękowania za pomoc w realizacji przedstawienia kierujemy do pani Agnieszki Madej, która opracowała przepiękny układ choreograficzny oraz do pana Piotra Bestera odpowiedzialnego za oprawę dźwiękową i świetlną.
Dziękujemy panu Piotrowi Bigosowi za udostępnienie sali w kinoteatrze ,,Polonez”.