46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

10 grudnia 2019 roku jak co roku odbyła się 12 edycja Igrzysk Szkół Podstawowych w Pływaniu gdzie po raz kolejny nasza szkoła pokazała, że jej uczniowie osiaganją znakomite wyniki na zawodach pływackich. Jako pierwsze zaprezentowały się dziewczęta w sztafecie klas 1-3 wygrywając ten wyścig z ogromną przewagą nad kolejną szkołą. Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy zameldowali się na 2 miejscu przegrywając jedynie o 30 setnych sekundy. W kolejnych wyścigach indywidualnych klas 1-6 medale zdobywali: Julia Kuśmierczyk, Barbara Golis i Mikołaj Broniarek zajmując kolejno 3; 2 oraz 3 miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym rocznika 2009. Maks Pecyna srebrny medal w tej samej konkurencji rocznika 2007. W rywalizacji stylu grzbietowego nasze zawodniczki i zawodnicy również mogą pochwalić się super wynikami: Nela Kania, Laura Kuśmierczyk, Kacper Przeorek, Bartłomiej Karwat, Krzysztof Świderski stawali na podium. Po stylu Grzbietowym przyszedł czas na styl klasyczny gdzie : Sandra Gajda, Amelia Hamczyk, Natalia Chudzio, Franciszek Podkoń również potwierdzili siłę „Czwórki”. Wśród młodszych medale zdobywali : Karaśkiewicz Lena, Fabian Lewandowski, Ksawery Klasztorny, Hubert Soroka, Alan Golenia, Jan Kotowoda, Julia Organiściak, LEna Lasota, Maja Michalska, Martyna Zielińska, Filip Korycki, Antoni Rudniak, Bartosz Koprowski, Igor Marciniak. Gratulujemy świetnych wyników i super amtosfery jaką stworzyli wszyscy uczestnicy tak trzymać …powodzenia w kolejnych startach.

Skip to content