46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W środę 18 września panie Katarzyna Nowosad, Małgorzata Górecka i Beata Wyszogrodzka uczestniczyły w II Kongresie Rozwoju Systemu Edukacji, który odbył się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Hasłem tegorocznego spotkania była “Mądrość – Kreatywność – Innowacyjność”. Kształcenie dla przyszłości”. Po wykładzie prof. K. Zanussiego, prof. M. Gajosa oraz wręczeniu nagród laureatom European Language Label nauczycielki uczestniczyły w dwóch interesujących sesjach: „Jak uczyć mądrości, rozwijać kreatywność i twórcze myślenie w szkole?” i „Edukacja pozaformalna drogą do kreatywnego i twórczego rozwoju nauczyciela”. Podczas kongresu wystąpił również Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.

Skip to content