46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

21 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się IX edycja szkolnego turnieju „Trzecioklasista Bezpieczny w Ruchu Drogowym”. Do zawodów stanęło 34 uczniów, którzy najlepiej napisali test ze znajomości zasad panujących na drogach. Uczestnicy mieli do pokonania rowerowy tor przeszkód oraz musieli stosować sie do ustawionych na torze znaków drogowych. Pierwsze miejsce zajął Jakub Korbeń z klasy III C, drugi były Jan Zychalak z klasy III E, a trzecie miejsce przypadło Hannie Bieńkowskiej z klasy III D. Natomiast wyróżnienia otrzymali: uczennica klasy III B Lena Janus oraz uczniowie klasy III D Aleksander Kaczor i Jan Truszkiewicz. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego i umiejętnością jazdy na rowerze. Uczestnikom kibicowali rodzice i dziadkowie. Zawody odbyły się pod czujnym okiem sędziów – nauczycieli wychowania komunikacyjnego: p. Adama Wenusa i p. Pawła Legięckiego oraz przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Skierniewicach
– p. Lewadowskiej i p. Tartanusa.
W „Szkolnym Konkursie Plastycznym Trzecioklasista bezpieczny w ruchu drogowym – Bezpieczna droga do szkoły” pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Radek z klasy 3e, drugie – Bartosz Korbeń 3c, trzecie -Adam Namielski 3d. Komisja w składzie: Mariola Machowska – nauczyciel świetlicy, Paweł Legięcki – nauczyciel plastyki i wychowania komunikacyjnego oraz Adam Wenus nauczyciel wychowania komunikacyjnego postanowiła wyróżnić prace;
Martyny Pietrzkowskiej z klasy 3a, Olgi Czubatki z 3b , Patrycji Pyrki z 3g. Nagrodzone i wyróżnione prace wyeksponowane są na wystawce na holu dolnym.

 

Skip to content