46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

„Jak karnawał , to zabawa”, pod takim hasłem uczestnicy zimowiska z grupy 4 i 5 we wtorek wykonywali zabawne maski na bal. Podczas pracy dzieciom dopisywały humory, nie zawiodła też ich pomysłowość i kreatywność podczas prezentacji 😉
Ziejące ogniem smoki to praca uczestników 4 grupy. Jak zwykle nie zabrakło uśmiechu na twarzy i dobrego humoru.
Przesypywanie mąki do balona to nie lada wyzwanie, momentami sala zaczęła przypominać młyn a „wesołe gniotki” niespodziewanie pękać . Pomimo to, uczestników zimowiska z grupy 4 nie opuszczał dobry nastrój.
W środę 31.01.2018r. 55 uczestników półkolonii wybrało się do Kina Polonez na film „Gnomy rozrabiają”.
W drodze powrotnej z kina warto było odwiedzić plac zabaw, na którym szaleństw nie było końca.
Podczas zimowiska uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach w pracowni komputerowej. Rywalizowali między sobą w ulubionych grach komputerowych. Wyszukiwali również ciekawostki nt mających się rozpocząć w przyszłym tygodniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Na zdjęciu grupa 6.

 

Skip to content