17 listopada uczniowie klasy 8e wzięli udział w warsztatach online „Jak radzić sobie ze stresem”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Panią psycholog, pedagog i nauczyciela matematyki Natalię Krakowiak. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z definicją stresu, uświadomienie wpływu stresu na zdrowie oraz poznanie sposobów radzenia sobie ze stresem. Pani Natalia przeprowadziła pogadankę i ćwiczenie warsztatowe dla uczniów. Stres jest jednym z większych problemów naszej codzienności. Każdego dnia podlegamy różnym wymaganiom, przemęczenie, pośpiech to czynniki najczęściej powodujące stres. Młodzież i dzieci są szczególnie narażone na destrukcyjne działanie stresu.