Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów  pod opieką nauczycieli.  Spektakl pt. „Jasełka bożonarodzeniowe” wprowadził społeczność szkolną w świąteczny nastój.  Reżyserem przedstawienia była p. Katarzyna Legięcka. Uczniowie ukazali przygotowania współczesnej rodziny do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz historię Maryi i Józefa zmierzających do Betlejem. Całość była opatrzona wspaniałym występem szkolnego chóru, który pod kierunkiem p. Iryny Goraj wykonał kolędy i piosenki świąteczne. Na zakończenie jasełek miłą niespodziankę sprawiła Rada Rodziców prezentacją „Oszaleli Anieli”.