46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 20 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się jasełka. Uczniowie z klas 5-8 wraz z nauczycielami panią Haliną Różycką,  panem Jerzym Krokockim, panią  Ireną Góraj wprowadzili nas w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nad całością dekoracji czuwała pani Iwona Wacławek oraz pan Paweł Legięcki. Nie bez znaczenia była też pomoc rodziców występujących w jasełkach dzieci, którzy przygotowali wspaniałe stroje, za co Im serdecznie dziękujemy.

Również w budynku B na Szarych Szeregów  20 grudnia odbył się uroczysty apel wprowadzający w przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie pt: Współczesne jasełka wystawili uczniowie z klas 1-5 pod kierunkiem Pań: Katarzyny Legięckiej i Marzeny Słabej.

Skip to content