46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Grono naszych czytelników powiększyło się o uczniów klas I , którzy wraz z wychowawcami przybyli z pierwszą wizytą do biblioteki szkolnej. Zapoznali się z zasadami wypożyczeń , prawami i obowiązkami czytelnika. Rozmawialiśmy też o poszanowaniu książek.
Każdy uczeń klasy 1 przyrzekł:
Po książki sięgać z radością
Bo czytanie daje wiedzę
I jest wielką przyjemnością.
Chcemy czytać, dbać o książki
Poznawać z nich świat i ludzi
I nie nudzić się, bo z książką
Dziecko nigdy się nie nudzi.
Przyrzeczenie potwierdzili własnoręcznym podpisem na dyplomie : „Jesteśmy czytelnikami biblioteki szkolnej ”.Na pamiątkę pierwszej wizyty w bibliotece każdy uczeń otrzymał zakładkę do książki. Uczniowie z Ukrainy otrzymali bajki wydrukowane w języku ukraińskim.
Uczniowie stali się CZYTELNIKAMI biblioteki szkolnej . Każdy samodzielnie wyszukał i wypożyczył interesujące ich książki.

Skip to content