46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

16 maja 2018 roku uczniowie 3 b uczestniczyli w zajęciach Majsterkowo. Są to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są prowadzone w Castoramie. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy wykonywali samodzielnie skrzyneczki na drobiazgi. Następnie każdy uczestniczył w zabawie Koło fortuny. Dzięki niej uczniowie przypomnieli sobie, jak na co dzień dbać o środowisko i troszczyć się o swoje najbliższe otoczenie poprzez segregowanie odpadów, oszczędzanie energii i kreatywne wykorzystanie niepotrzebnych i popsutych przedmiotów. Te zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Niektórzy umówili się z pracownikami Castoramy na kolejne spotkanie z okazji Dnia Dziecka.

Skip to content