46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

26 marca 2018r. klasy I a, I b, I c uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej do Bud Grabskich do ośrodka rekreacyjnego „Grabskie Sioło”. Uczniowie przygotowywali, a potem spożywali wiosenne kanapki. Następnie poszukując pierwszych oznak wiosny wybrali się na spacer do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego podziwiać lokalną florę i faunę.  Po intensywnym spacerze nadszedł czas na jedzenie upieczonych z ogniska kiełbasek. Uczestniczyli również w konkursie z nagrodami przygotowanym przez pana Staneckiego na temat odzyskania przez Polskę niepodległości. Prezentowali również przygotowane wiersze i piosenki o tematyce wiosennej, a potem spalili marzannę w celu pożegnania się z zimą. Oczywiście nie zabrakło też momentów na wspólne gry i zabawy ruchowe.

Skip to content