46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Złota passa nadal trwa. Potrójna korona została zdobyta! We wszystkich turniejach piłkarskich organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy, do jakich przystąpiliśmy w tym roku, udało nam się odnieść zwycięstwo.
23 maja 2024 r zostały zorganizowane mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkól z naszego miasta. Po losowaniu, w pierwszym meczu nasza szkoła musiała się zmierzyć z reprezentacją SP5. Był to bardzo zacięty mecz, bardzo wyrównany. Przez większość czasu „sportówka” prowadziła jednym golem, lecz w końcówce spotkania udało nam się doprowadzić do wyrównania. Po upłynięciu regulaminowego czasu gry nadal był remis. O wyniku musiały zdecydować żuty karne. W ostatniej z trzech przewidzianych kolejek nasz bramkarz obronił strzał i mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.
W finale turnieju zmierzyliśmy się z reprezentacją SP2. Ten mecz nasi uczniowie kontrolowali przez cały czas pewnie wygrywając i uzyskując awans do dalszego etapu gier.
Na słowa uznania zasługują: Krystian Matuszewski, Hubert Soroka, Gajda Jan, Adam Lorenc, Jakub Foryszewski, Borys Zachar, Jerzy Sobolewski.

Skip to content