46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym odbył się w naszej szkole „Koncert Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych” (12.12.2017 Budynek B).  Koncert został przygotowany przez Samorząd Uczniowski, przy współpracy z nauczycielami języków obcych. W koncercie uczestniczyli uczniowie klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjalnych. Uczniowie wykazali się znajomością języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego, czyli wszystkich języków obcych nauczanych w naszej szkole. Społeczność szkolna wysłuchała wykonawców indywidualnych, utworów instrumentalnych oraz mogła obejrzeć występy całych zespołów klasowych w świątecznych choreografiach.  Uczniowie wykazali się talentem lingwistycznym, muzycznym oraz kreatywnością.

W trakcie koncertu odbyło sie uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w konkursach organizowanych w bieżącym semestrze z okazji „Dnia Języków Obcych” oraz w konkursie na „Hallowenowy Wystrój Sali”. Samorząd Uczniowski przygotował również dla wszystkich uczniów słodki upominek.

Koncert przybliżył nam atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie uroczystości chętni uczniowie mieli możliwość wykonania pamiątkowej fotografii z Mikołajem.

Sylwia Zakrzewska

Fot. Michał Krakowiak

Skip to content