46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 11-14 lutego nauczycielki naszej szkoły (M. Górecka, B. Wyszogrodzka, I. Skowrońska-Kałwak, M. Owczarek) wzięły udział w XXX Jubileuszowej Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki w Katowicach. Na konferencję przybyło 350 nauczycieli wszystkich etapów nauczania (z powodu pandemii liczba uczestników była bardzo ograniczona). Konferencja objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojewody Śląskiego oraz Marszałka Województwa Śląskiego.

Przez cztery dni nauczyciele uczestniczyli w licznych wykładach i warsztatach dotyczących pracy projektowej, stosowania narzędzi TIK na lekcjach matematyki oraz zdobywali inspiracje na ciekawe zajęcia dydaktyczne.

Na konferencji zostały zaprezentowane prace uczniów pod tytułem „Szwarno Matma”.  Jak co roku, działała również Pracownia Całodobowa oraz sala gier, w której można było zagrać w gry planszowe i strategiczne.

Więcej zdjęć w linku: Kliknij

Skip to content