46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W czwartek 20 X 2016r. w Hali Sportowej OSiR odbyła się XI edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie.Dwuosobowe drużyny drugoklasistów ze szkół podstawowych rozpoczęły rywalizację od pisemnego testu z wiedzy na temat bezpieczeństwa, następnie zawodnicy pod okiem czujnych policjantów pokonywali tor przeszkód.

Mimo, że reprezentanci naszej szkoły: Nikola Janus i Igor Dobczyk nie zdobyli żadnego z pierwszych miejsc, byli bardzo blisko medalu. 100% dobrych odpowiedzi z wiedzy o bezpieczeństwie oświadczy o dużej świadomości naszych uczniów. Na torze przeszkód także dali z siebie wszystko, wykazując się niezwykłą sprawnością fizyczną.

Warto wspomnieć także o kibicach- uczniach klasy 3 g – ich aktywna obecność na trybunach zagrzewała do walki uczestników, ale wzbudziła także zachwyt organizatorów! To był dzień pełen emocji!!!

Skip to content